Rok 2010

Konurs dla doktorantów

19.01.2010
na najlepszy esej z dziedziny stosunków międzynarodowych organizuje Fundacja im. Kazimierza Pułaskiego. Więcej informacji na stronie internetowej konkursu

Konferencja z cyklu "Sukces w zarządzaniu"

12.01.2010
Tematem tegorocznego spotkania będzie „Menedżer w gospodarce opartej na wiedzy”

Rekrutacja do teamu organizatorów "Mosty Ekonomiczne 2010"

15.01.2010
Jeśli masz pomysły, chęci i czas na pracę przy tworzeniu jednego z największych ogólnopolskich projektów
jakim jest 3-dniowa wymiana studentów polskich Uczelni Ekonomicznych - przyjdź na spotkanie organizacyjne dnia 15.01.2009 o godzinie 15.00 do siedziby Rady Uczelnianej Samorządu Studentów (przy D.S. Ślężak)
Patrycja Bindas - koordynator
kontakt: bindas.patrycja@gmail.com

Ruszyła rekrutacja do nowego Koła Naukowego Elektron. Spotkanie informacyjne.

12.01.2010
Interesuje Cię e-biznes, e-marketing, innowacje? Wykłady i książki to według Ciebie za mało? Sprawdź nas!

Studia doktoranckie na CERGE-EI w Pradze

14.01.2010
Spotkanie informacyjne odbędzie się 14 stycznia.

Progress Accounting Competition

19.01.2010
 SKN Progress zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie z rachunkowości. Zbierz 3-osobową drużynę i zarejestruj się na stronie internetowej konkursu www.pac.progress.org.pl

Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

10.01.2010
Informacja Kulturalno-Sportowa Studentów i fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy mają zaszczyt zaprosić na I turniej IKSSa!

Konkurs biznesplanów zacznij.biz

31.01.2010
Zacznij.biz jest konkursem biznesplanów o niespotykanej dotąd formule. Tu każdy wygrywa! Każdy bowiem ma możliwość zweryfikowania swojego pomysłu biznesowego pracując nad nim z ekspertami inwestycyjnymi. Biorąc udział w konkursie dowiesz się jak skutecznie napisać biznesplan, jak go zaprezentować oraz zyskasz szansę pozyskania inwestora dla swojego przedsięwzięcia.

Let Your Talents Grow rusza już 7 stycznia

07.01.2010
Let Your Talents Grow to propozycja PricewaterhouseCoopers dla studentów I, II i III roku studiów, łącząca w sobie możliwość poznania firmy z okazją do rozwinięcia umiejętności i talentów biznesowych. więcej

Spotkanie z Podróżnikiem - Indie i Nepal