STUDIA III STOPNIA - Oferta edukacyjna

STUDIA III STOPNIA (WNE) – OFERTA EDUKACYJNA 2018/2019

Wydział Nauk Ekonomicznych zaprasza na:

8-semestralne stacjonarne i niestacjonarne studia III stopnia (studia doktoranckie). Studia kończą się obroną pracy doktorskiej i uzyskaniem stopnia doktora nauk ekonomicznych, w dyscyplinach: ekonomia, finanse, nauki o zarządzaniu.

Oferta seminariów doktoranckich pracowników naukowych Wydziału Nauk Ekonomicznych z następujących dyscyplin:
  • ekonomia [pdf]
  • finanse [pdf]
  • nauki o zarządzaniu [pdf]

Na Wydziale istnieje także możliwość odbywania studiów III stopnia w języku angielskim - European Doctoral Program in Economics, Management and Finance. Są to studia 6-semestralne. Ich kierownikiem jest prof. Ryszard Kłeczek (ryszard.kleczek@ue.wroc.pl). Studenci EDPEMF mają jeden 1-tygodniowy (od pn do pt, po 10 godz dziennie; w sumie 50 godzin) zjazd w semestrze (przez pierwsze 4 semestry). Następnie przygotowują prace zaliczeniowe dla prowadzących kursy. Semestry 5 i 6 to wyłącznie seminaria.
Szczegóły dotyczące procedur rekrutacyjnych znajdują się w serwisie dla doktorantów.

Oferta edukacyjna Wydziału Nauk Ekonomicznych to także:

Jeden Wydział Wiele Możliwości - ZAPRASZAMY