Bezpłatne warsztaty "Mój ekobiznes..."- ostatnie wolne miejsca

Centrum Doskonałości dla Zrównoważonego Rozwoju (CDZR) przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu gorąco zaprasza wszystkich studentów i doktorantów UE, jak również zainteresowanych pracowników naukowych, do udziału w trzeciej już edycji szkoleń i warsztatów w ramach projektu.: „Mój ekobiznes, czyli zielony przedsiębiorca”, realizowanego w ramach Programu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju pt: Kreator  innowacyjności – wsparcie  innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej.   więcej

Zachęcam do zapoznania się z załączoną dokumentacją i programem dotyczącym szkoleń oraz do składania formularzy aplikacyjnych zgodnie z Regulaminem na adres: cdzr@ue.wroc.pl, w terminie do 27 listopada 2015 r. Decyduje kolejność zgłoszeń, ilość miejsc ograniczona do 40 osób. Termin zjazdów trzeciej edycji szkoleń i warsztatów, ustalono na na  4-5 grudnia oraz 11 – 12 grudnia 2015 r. wg załączonego harmonogramu.  Szkolenia kończą się prestiżowym certyfikatem UE i są w 100 % bezpłatne. Dodatkowych informacji w sprawie szkoleń udziela wg załączonego harmonogramu.  Szkolenia kończą się prestiżowym certyfikatem UE i są w 100 % bezpłatne. Dodatkowych informacji w sprawie szkoleń udziela Sekretarz Projektu Pani inż. Beata Bielecka tel. 3680 177, beata.bielecka@ue.wroc.pl. Przewiduje się zwolnienia rektorskie z piątkowych zajęć dla uczestników szkolenia.
dr Zbigniew Dokurno – dyrektor CDZR

Regulamin III edycji warsztatów Mój ekobiznes