Wyjazdy studentów na praktykę - SMP

Praktyki w ramach programu Erasmus +
Rok 2018/2019

Informacje o osobach zakwalifikowanych na wyjazd z dofinansowaniem można uzyskać u Uczelnianego Koordynatora Programu Erasmus

Informacje oraz zasady realizacji praktyk ujęte są w dokumencie: Praktyka krok po kroku.

Minimalna średnia dopuszczająca studenta do wyjazdu wynosi 3,75 i liczona jest ze wszystkich semestrów studiów odbytych w Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Średnia ocen musi być potwierdzona przez właściwy dziekanat (na dokumencie: Formularz Aplikacyjny)

Po zakończeniu procesu rekrutacji i po otrzymaniu z Agencji Narodowej Programu Erasmus informacji, ile osób z uczelni może wyjechać na praktyki, zostanie ogłoszona lista główna oraz lista rezerwowa zakwalifikowanych osób.

Formularz aplikacyjny prosimy składać u Uczelnianego Koordynatora Programu Erasmus
do dnia 26 kwietnia 2018 r.

PRAKTYKA KROK PO KROKU
FORMULARZ APLIKACYJNY
PODANIE O WYJAZD

OFERTY PRAKTYK DO EWENTUALNEGO WYKORZYSTANIA

UWAGA!

NIE WSZYSCY STUDENCI, KTÓRZY PRZEJDĄ POMYŚLNIE PROCES REKRUTACJI BĘDĄ MOGLI OTRZYMAĆ NA WYJAZD GRANT ERASMUS.

JEST TO UZALEŻNIONE OD FUNDUSZY, JAKIE UCZELNIA OTRZYMA Z NARODOWEJ AGENCJI PROGRAMU ERASMUS.

PO ZAKOŃCZENIU REKRUTACJI ZOSTANIE SPORZĄDZONA LISTA RANKINGOWA A STYPENDIUM ERASMUS BĘDZIE PRZYZNAWANE IDĄC OD GÓRY TEJ LISTY.

DOPUSZCZA SIĘ WYJAZDY Z DOFINANSOWANIEM ZEROWYM (GRANT ERASMUS 0 EURO)