Poczet Dziekanów

Poczet Dziekanów

Kadencja od 1 stycznia 1976 roku do 31 sierpnia 1984 roku
Dziekan prof. dr hab. Władysław Bukietyński

dziekan_01

Kadencja od 1 września 1984 roku do 31 sierpnia 1990 roku
(przedłużona do 30 listopada 1990 roku)
Dziekan prof. dr hab. Stanisława Bartosiewicz

dziekan_02

Kadencja od 1 grudnia 1990 roku do 31 sierpnia 1996 roku
Dziekan prof. dr hab. Andrzej Gospodarowicz

dziekan_03

Kadencja od 1 września 1996 roku do 31 sierpnia 2002 roku
Dziekan prof. dr hab. Wanda Ronka–Chmielowiec

dziekan_04

Kadencja od 1 września 2002 roku do 31 sierpnia 2005 roku
Dziekan prof. dr hab. Maria Wanda Kopertyńska

dziekan_05 

Kadencja od 1 września 2005 roku do 31 sierpnia 2008 roku
oraz od 1 września 2008 roku do 31 sierpnia 2012 roku
Dziekan dr hab. Józef Dziechciarz

dziekan_06

Kadencja od 1 września 2012 roku do 31 sierpnia 2016 roku
Dziekan prof. dr hab. Janusz Łyko

dziekan_07
zamknij
Nasza strona korzysta z plików cookies. Zachowamy na Twoim komputerze plik cookie, który umożliwi zbieranie podstawowych informacji o Twojej wizycie.
Przeczytaj jak wyłączyć pliki cookiesRozumiem