STUDIA I STOPNIA - AKTUALNOŚCI I OGŁOSZENIA

• OD DNIA 25.10.2017 r. DZIEKANAT WYDZIAŁU ZARZĄDZANIA, INFORMATYKI I FINANSÓW PRZENIESIONY DO BUDYNKU Z II PIĘTRO p. 208 Z
  • UWAGA! STUDENCI I ROKU STUDIÓW STACJONARNYCH I NIESTACJONARNYCH I STOPNIA
Dodatkowe (ostatnie) zajęcia BHP dla wszystkich studentów wszystkich wydziałów odbędą się 28 stycznia 2018  (niedziela) o godz. 13:00-16:00 w budynku E sala 1. Zajęcia będzie prowadziła dr inż. Magdalena Borowska.

• Ostateczny termin składania prac dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych z roku akademickiego 2016/2017 upływa 15.10.2017 r. (student może złożyć komplet dokumentów, jeżeli posiada wszystkie oceny i zaliczenia wpisane do Usosweb) więcej. Studenci, którzy nie dotrzymają tego termin zostaną skreśleni z listy studentów.
  • Zgodnie z komunikatem prof. dr hab. Edmunda Cibisa Prorektora ds. Dydaktyki od roku akademickiego 2017/2018 zostają zniesione dodatkowe terminy składania prac licencjackich (listopad-grudzień-styczeń). Studenci, którzy nie złożą pracy do dnia 15.10.2017 r. zostaną skreśleni z listy studentów. Komunikat
  • Studenci, którzy nie zapisali się do promotora na seminarium magisterskie rozpoczynające się od semestru zimowego roku akademickiego 2017/2018 proszeni są o pilny kontakt z Dziekanatem