Dwie konferencje dofinansowane

Z przyjemnością informujemy, że w ramach programu Wrocławskie Konferencje Naukowe realizowanego przez Wrocławskie Centrum Akademickie, wsparcie finansowe otrzymały dwa wydarzenia organizowane przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu:

1. VII Międzynarodowa Konferencja Naukowa Usługi 2020 pt. „Wartość w usługach komercyjnych i niekomercyjnych – definiowanie, kreowanie, współtworzenie”. Zaakceptowana kwota finansowania: 5 000,00 zł.

2. Wrocław Conference in Finance (WROFIN 2020). Zaakceptowana kwota finansowania: 5 000,00 zł.

Wrocławskie Konferencje Naukowe to program koordynowany ze środków wrocławskiego Urzędu Miasta przez Wrocławskie Centrum Akademickie. Program ten polega na dofinansowaniu ważnych konferencji naukowych organizowanych przez liderów wrocławskiego świata nauki i sztuki.

Do wzięcia udziału w programie zostały zaproszone wrocławskie uczelnie akademickie publiczne i niepubliczne, instytuty badawcze PAN oraz Zakład Narodowy um. Ossolińskich organizujące konferencje naukowe o szczególnym znaczeniu promocyjnym dla Wrocławia, umacniające jego wizerunek jako miasta nauki.

Za koordynację i pomoc w złożeniu wniosków oraz przygotowaniu raportu odpowiada Centrum Obsługi Badań Naukowych