Kampania wizerunkowa UEW z udziałem absolwentów

Z początkiem października, z początkiem nowego roku akademickiego, startuje druga odsłona kampanii wizerunkowej naszej uczelni.
Jesteśmy widoczni w mieście – w kilkudziesięciu miejscach Wrocławia, na bilboardach i cityscrollach.

Kampania pod hasłem Nauka wzmacnia siłę charakteru (Horacy), została przygotowana przy współpracy Centrum Promocji z Centrum Współpracy z Biznesem a jej bohaterami są absolwenci Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu:
Aneta Borycka, Ultimo
Tomasz Gondek,  SensDx
Agnieszka Grela, IBM
Agnieszka Orłowska, Olympus
Tomasz Szpikowski,  Bergman Engineering
Karol Szewczyk, Bosch
Tomasz Ślęzak,  Archicom.

Nasi absolwenci to nasza siła i prestiż. To oni reprezentują nas w świecie. To oni wpływając na rozwój gospodarki  światowej udowadniają wartość wiedzy zdobytej na UEW. Kariery bohaterów najnowszej kampanii wizerunkowej są dowodem na słuszność myśli Horacego.

absolwenci-razem

W pierwszych dniach września została zorganizowana profesjonalna sesja zdjęciowa, do której zaprosiliśmy znanego wrocławskiego fotografa Łukasza Gizę

Kampania bilboardowa staruje 01.10.2020 i potrwa do 15.10.2020.

To dopiero początek akcji promocyjnej ABSOLWENT.

25 września 2020 r. bohaterowie kampanii spotkali się na kolacji z przedstawicielami władz UEW: dyrektorką Centrum Współpracy z Biznesem Ałłą Witwicką-Dudek i Prorektorem ds. Finansów i Rozwoju prof. Bartłomiejem Nitą.

absolwenci-spotkanie

Łukasz Giza od 2002 roku współpracował z  Gazetą Wyborczą, lecz najbardziej znany jest z sesji Olgi Tokarczuk, do której został zatrudniony przez Wydawnictwo Literackie przy okazji premiery książki „Opowiadania bizarne” (Olga Tokarczuk, Opowiadania bizarne, Wydawnictwo Literackie, Kraków 2018). Wspomnienia fotografa z sesji z Noblistką.

Łukasz Giza współpracował już z naszą uczelnią przy dwóch sesjach fotograficznych. Odbyły się kilka lat temu, pod egidą Biura Promocji, a jej bohaterami byli nasi studenci. Zdjęcia te zdobiły nasze foldery informacyjne.