Webinary InQUBE'a - Wordpress bez tajemnic - zbuduj pierwszą stronę www

Data: 15.04.2020
Godz.: 17.00-18.00
Temat:  Wordpress bez tajemnic - zbuduj pierwszą stronę www

Zbuduj pierwszą stronę www. Ekspert, krok po kroku, wytłumaczy Ci podczas kursu on-line, jak postawić stronę od podstaw lub stworzyć internetową wizytówkę.
Nie musisz szperać w internecie! Wszystkiego dowiesz się na spotkaniach on-line z programistą. Zaplanowaliśmy 5 lekcji on-line. Każda potrwa około 1,5 godziny. Zapisując się na szkolenie otrzymasz dostęp do prywatnej grupy na Facebooku, gdzie od 15 kwietnia, raz w tygodniu będą publikowane kursy.  Stronę stworzysz w swoim tempie, masz nieograniczony dostęp do nagrań i wsparcie eksperta.

Ważne:
  • kurs przeznaczony jest dla osób, które mają konto na Facebooku
  • szkolenie nie obejmuje budowy i rozwoju sklepu internetowego

Kalendarz szkoleń:

• 15.04.2020, godz. 17.00 - Czym jest Wordpress?
  • 22.04.2020, godz. 17.00 - Domena, hosting i co dalej?
  • 29.04.2020, godz. 17.00 - Budujemy stronę!
  • 06.05.2020, godz. 17.00 - Jestem administratorem!
  • 13.05.2020, godz. 17.00 - Kto znajdzie moją stronę? Podstawy SEO i kodu.
  • + bonus Q&A od prelegenta.
Wojciech Burczyk - programista aplikacji webowych z kilkuletnim doświadczeniem w PHP i JavaScript. Projektant stron internetowych i współtwórca nowego, hotelowego software w Polsce.

Link do zapisu: