dzien_nauczyciela2

Wykształcenie to nic innego jak podnoszenie estetyki wnętrza
Ryszard Podlewski

Drodzy Państwo,
z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam wszystkim pracownikom Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu serdeczne podziękowanie i zapewniam, że złotymi zgłoskami zapisane będzie w historii uczelni Państwa zaangażowanie i determinację  zapewnieniu sprawnego funkcjonowania uczelni, pomimo szalejącej pandemii. W tym trudnym dla nas wszystkich czasie zdaliśmy egzamin z solidarności i jesteśmy, jako środowisko zawodowe, bardziej zjednoczeni.
We wdzięcznej pamięci zachowuję wysiłek wkładany w  podnoszenie atrakcyjności oferty edukacyjnej oraz jakości kształcenia studentów.

W nowym roku akademickim życzę Państwu wiele satysfakcji z dobrze wykonanej pracy oraz pomyślności w życiu prywatnym.
Bądźcie dla studentów Mistrzami i Nauczycielami, bo - jak powiedział Isokrates - Mądrość jest jedyną wartością, która nie dewaluuje się.

prof. Andrzej Kaleta