Dolnośląski konkurs „Młode Talenty” – zapraszamy do udziału

Dolnośląski Klub Kapitału po raz piąty organizuje Konkurs „Młode Talenty” dla wybitnych studentów oraz młodych pracowników nauki Uczelni Dolnego Śląska z uroczystą galą w dniu 17 maja 2021 roku. W tym celu Dolnośląski Klub Kapitału zaprasza społeczność Uniwersytetu Ekonomicznego do udziału w konkursie.
Powołana została uczelniana Komisja ds. Konkursu Dolnośląskiego Klubu Kapitału „Młode Talenty”, pod przewodnictwem dr. hab. Bogusława Półtoraka, prof. UEW.

Nagrody zostaną wręczone w kategoriach:
1) sukces naukowy,
2) sukces w zakresie innowacji,
3) sukces artystyczny,
4) sukces w zakresie działalności społecznej,
5) sukces w zakresie działalności przedsiębiorczej,
6) sukces sportowy.

Zgłoszenia w formie własnoręcznie podpisanej „Ankiety dla kandydatów do konkursu Młode Talenty” wraz z załącznikami należy przesłać pocztą lub złożyć w Dziekanatach, Biurze Szkoły Doktorskiej lub Biurze Sekcji obsługi studiów III stopnia Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu do 5 kwietnia 2021 r.
Do 15 kwietnia 2021 r. zgłoszenia kandydatów zarekomendowane przez Komisję ds. Konkursu Dolnośląskiego Klubu Kapitału „Młode Talenty” zostaną przekazane organizatorom.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu poprzez czat w MS Teams z przewodniczącym Komisji – dr. hab. Bogusławem Półtorakiem, prof. UEW.

Na stronie konkursu można pobrać loga i inne informacje.