Porozumienie między UEW a GPM EMEA

3 listopada 2021 roku Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, reprezentowany przez rektora, prof. dr. hab. Andrzeja Kaletę, zawarł z GPM EMEA, reprezentowaną przez prezes zarządu Ewę Palarczyk oraz wiceprezesa zarządu Tomasza Leśniewskiego, porozumienie o współpracy.

Współpraca UEW i GPM EMEA obejmować będzie między innymi wspólną realizację przedsięwzięć dydaktycznych, naukowych i badawczo-rozwojowych; podnoszenie kwalifikacji zawodowych studentów, doktorantów oraz słuchaczy studiów podyplomowych poprzez organizację studiów podyplomowych i szkoleń; współpracę w zakresie tworzenia i opracowania specjalności, modułów, programów studiów, programów studiów podyplomowych, szkoleń, kursów; wspólną organizację tematycznych konferencji i seminariów.

Pierwszym efektem porozumienia jest współpraca przy realizacji studiów podyplomowych Advanced Project Management, w ramach których przewidziane jest szkolenie z obszaru Green Project Management i metodyki PRiSM.

Osobami odpowiedzialnymi za koordynację działań ze strony UEW są: dr Marek Wąsowicz i Ałła Witwicka-Dudek, a ze strony GPM EMEA – Ewa Palarczyk, Ewa Bednarczyk i Tomasz Leśniowski.

uew-gpm_podpisanie_umowy