Lektoraty z języków: niemieckiego hiszpańskiego, francuskiego

LEKTORAT Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO, HISZPAŃSKIEGO , FRANCUSKIEGO dla kierunków:

-Business Management

-International Business

-Finance

– informacja dla studentów rozpoczynających studia stacjonarne 2. stopnia.

Na pierwsze zajęcia (online) z języka niemieckiego zostaną Państwo przypisani do zespołów na platformie TEAMS.

W czasie tych zajęć studenci łączą się z prowadzącymi na platformie TEAMS, a następnie rozwiązują test poziomujący.

Początek zajęć: 7.10.2021 godzina 9.45, początek testu godzina 10.00.

TEST >>>

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy zwrócić się z pytaniami do prowadzących ze swoich grup na platformie TEAMS.

UWAGA!

Pierwsze zajęcia z języka hiszpańskiego oraz francuskiego ODBĘDĄ SIĘ W FORMIE STACJONARNEJ.

Język hiszpański - 7 X o godz. 9.45 w sali 14 SJO,

język francuski - 7 X o godz. 9.45 w sali 12 SJO.

Utworzenie grup będzie zależało od ilości zgłoszonych studentów. W razie zbyt małej ilości zgłoszonych osób będziemy proponować przepisanie na inny język.