Wielka Draka dla Dzieciaka

Wielka Draka dla Dzieciaka - kolejna edycja największej studenckiej akcji charytatywnej w Polsce. To już XVI edycja projektu ZSP UE Wrocław.

Wielka Draka dla Dzieciaka jest skierowana do szerokiego grona odbiorców. Co roku angażuje młodszych i starszych do pomagania poprzez dobrą zabawę, organizując cykl wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych oraz łącząc ludzi we wspaniałej inicjatywie.

Bohaterką tegorocznej edycji jest sześcioletnia Lenka. Urodziła się z przepukliną oponowo-rdzeniową, rozszczepem kręgosłupa, wodogłowiem, stopami koślawo-szpotawymi oraz pęcherzem neurogennym. Zebrane pieniądze pomogą Lence i jej rodzinie zawalczyć o lepszą przyszłość oraz spokojne życie.

HARMONOGRAM:

25.11.2021 r. - EVENT OTWARCIA