Współpraca UEW z Funduszem Regionu Wałbrzyskiego

Do grona partnerów współpracujących z naszą Uczelnią dołączył dziś Fundusz Regionu Wałbrzyskiego.

Współpraca z FRW będzie się odbywać na wielu płaszczyznach, m.in. w obszarze wsparcia studenckich start-upów oraz MŚP poprzez udzielenie niskooprocentowanych pożyczek i dofinansowanie dla innowacyjnych start-upów oraz promocję studiów podyplomowych UEW wśród przedsiębiorstw działających w regionie wałbrzyskim. Planujemy również podjęcie wspólnych działań na rzecz zrównoważonego rozwoju oraz CSR.

Porozumienie o współpracy zostało podpisane przez JM Rektora UEW prof. Andrzeja Kaletę, Prezesa Zarządu FRW Roberta Jagła oraz Członkinie Zarządu FRW Zdzisławę Leszczyńską-Chruścik.