UEW najczęściej wybieraną uczelnią ekonomiczną w Polsce

Dane z tegorocznej rekrutacji podane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki po raz kolejny potwierdzają popularność Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu wśród kandydatów na studia I stopnia stacjonarne.

Spośród ośmiu najpopularniejszych kierunków studiów na studiach stacjonarnych pierwszego stopnia i jednolitych studiach magisterskich, według ogólnej liczby zgłoszeń kandydatów, cztery są w naszej ofercie, mianowicie: zarządzanie, informatyka, ekonomia, finanse i rachunkowość.

Jesteśmy szóstą uczelnią w kraju i pierwszą wśród publicznych uczelni ekonomicznych pod względem liczby kandydatów na jedno miejsce – nasz wynik to 4,9 kandydata na jedno miejsce.

To nie przypadek, lecz efekt układania nowoczesnych programów i wysoko wykwalifikowanej kadry, zaangażowanej w pracę ze studentami.