Program Doskonalenia Kompetencji Naukowych - Ankieta dla pracowników

W dniach od 11 do 25 września Centrum Obsługi Badań Naukowych zaprasza do udziału w ankiecie skierowanej do pracowników oraz doktorantów. Celem ankiety jest wskazanie obszarów tematycznych przyszłych szkoleń realizowanych w ramach Programu Doskonalenia Kompetencji Naukowych.

Dlaczego warto wziąć udział w ankiecie:
1. Wypełnienie ankiety przyczyni się do stworzenia planu szkoleń w oparciu o Państwa potrzeby.
2. Osoby wypełniające ankietę otrzymają informację o interesującym szkoleniu w pierwszej kolejności.
3. Biorąc udział w ankiecie mają Państwo wpływ na rozwój naukowy na Uniwersytecie Ekonomicznym.

Link do ankiety: https://forms.gle/D4dwzmTGhwiymR5D6

Zachęcamy również do dzielenia się z nami swoimi pomysłami na wsparcie rozwoju naukowego na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu: cobn@ue.wroc.pl