Ruszyła III edycja projektu "Liderzy wiedzy - Liderzy sukcesu"

Dzisiaj nasz Uniwersytet gościł 120 uczniów XII Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu, objętego patronatem UEW. Młodzież czterech klas pierwszych o profilu matematyczno-ekonomicznym miała okazję nie tylko wysłuchać wykładu prof. Jerzego Niemczyka, prorektora ds. nauki, nt. zarządzania strategicznego oraz wystąpienia dr. inż. Pawła Michalskiego z Katedry Logistyki, himalaisty, który zaledwie parę dni temu wrócił z piątego zdobytego ośmiotysięcznika, ale również wzięła udział w warsztatach dotyczących marek luksusowych, poprowadzonych przez Roberta Jadach, doktoranta, a także pracownika Centrum Marketingu, oraz poznała tajniki marki osobistej, dzięki zajęciom z Łukaszem Strączkiem z Centrum Współpracy z Biznesem. W specyfikę kształcenia na naszej Uczelni, walory kampusu oraz działalność studencką wprowadziła uczniów Katarzyna Wołowiec z Centrum Marketingu, koordynatorka projektu.
______________

W ten sposób zainaugurowana została III edycja projektu „Liderzy wiedzy – Liderzy sukcesu”. Jak dotąd zrealizowanych zostało ponad pięćdziesiąt spotkań, prezentacji, wykładów i warsztatów, w których wzięło udział blisko trzy tysiące uczniów z trzydziestu szkół współpracujących w projekcie z UEW, w tym dziesięciu objętych patronatem.

28 listopada 2019 r. odbędzie się II Konferencja „Liderzy wiedzy – Liderzy sukcesu” organizowana przez Uczelnię dla dyrektorów, nauczycieli i doradców zawodowych szkół średnich.

fot. Eryk Dorobek | Centrum Marketingu