Dzień Nauki Polskiej

Szanowni Państwo,

19 lutego, w dniu urodzin jednego z najwybitniejszych polskich odkrywców i uczonych, Mikołaja Kopernika,  po raz pierwszy obchodzimy, ustanowione w tym roku święto państwowe – Dzień Nauki Polskiej.

Z tej okazji chciałbym złożyć Państwu życzenia wielu dalszych sukcesów w wypełnianiu misji Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, aby nasza Uczelnia coraz bardziej zasługiwała na miano wiodącego ośrodka twórczej myśli i kształcenia ekonomicznego w naszym regionie Europy.

Życzę Państwu i sobie, aby nasze osiągnięcia naukowo-badawcze wzmocniły pozycję naszej Uczelni w polskiej i międzynarodowej przestrzeni nauki i szkolnictwa wyższego.

Profesor Andrzej Kaleta
Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu