Informacja nr 2/2020 Dziekana ds. studenckich

Dziekan ds. studenckich informuje studentów ubiegających się o zgodę na warunkowe zezwolenie na kontynuowanie studiów w kolejnym semestrze lub o zezwolenie na powtarzanie semestru z powodu niezadowalających wyników w nauce, że w semestrze letnim roku akademickiego 2019/2020 podania należy złożyć do dnia 31.07.2020 r.
Podanie skierowane do Prodziekana ds. studenckich, zajmującego się konkretnym kierunkiem studiów, opatrzone odręcznym podpisem studenta, należy złożyć w Dziekanacie, tj. przesłać jego skan na adres e-mail pracownika Dziekanatu, który zajmuje się kierunkiem studiów, na którym studiuje student.

Dziekan ds. studenckich
dr hab. inż. Anna Cierniak-Emerych, prof. UEW