Wsparcie psychologiczne dla pracowników Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu zaprasza swoich pracowników do skorzystania z nieodpłatnych rozmów z psychologiem.

Interwencja kryzysowa to forma wsparcia psychologicznego dla osób, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Lęk, poczucie bezradności czy rozpacz negatywnie wpływają na ocenę rzeczywistości, uniemożliwiając znalezienie konstruktywnego rozwiązania. W takim momencie dostępne na co dzień sposoby radzenia sobie z trudnościami mogą się okazać niewystarczające. Dlatego proponujemy Państwu wsparcie psychologiczne.
Podczas spotkania z psychologiem można w zaufaniu porozmawiać o przeżywanych trudnościach i problemach; zwerbalizować własne obawy i zobaczyć, jak je kontrolować i na nie wpływać; a także znaleźć konkretne rozwiązanie problemu, którego się doświadcza

Czy potrzebuję takiego wsparcia?

Możliwe, jeśli:

Obecna sytuacja – pandemia wywołana wirusem SARS-CoV-2 – może potęgować stres, wpływać na efektywność pracy, utrudniać codzienne funkcjonowanie oraz relacje z innymi ludźmi. W takim przypadku rozmowa ze specjalistą może się okazać nieoceniona. Psycholog podpowie, jak radzić sobie ze stresem, wysłucha i pomoże wypracować sposoby na wyjście z trudnej sytuacji.

Jak otrzymać nieodpłatne wsparcie psychologiczne?

Spotkania prowadzą:

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem programu – pobierz