Biblioteka nie da się zamknąć

Pomimo decyzji Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 o zakazie udostępniania zbiorów publiczności, dyrekcja Biblioteki Głównej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu postanowiła pójść na rękę studentom w – i tak niełatwym – studiowaniu w czasie pandemii.
Zagrożenia płynące z kontaktów międzyludzkich zostaną wyeliminowane dzięki zamawianiu książek z katalogu on line zamieszczonego na stronie www biblioteki.
Zamówione pozycje, po uprzednim uzgodnieniu dnia i godziny, będą wydawane przez przeszkolonego pracownika pod wejściem głównym, z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa.
Szczegółowe zasady zamawiania i odbierania materiałów bibliotecznych zamieszczone zostały na stronie Biblioteki pod linkiem: