Doktorat wdrożeniowy - termin składania dokumentów przedłużony

Uprzejmie informujemy, że termin przesłania przez kandydatów aplikacji na program "Doktorat wdrożeniowy" do Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu został przedłużony na 18 maja. Wszelkie potrzebne informacje znajdują się na:

Dla pracodawcy Jest to idealna szansa do pozyskania i kształcenia kadry oraz realizacji prac wykorzystujących realną problematykę istotną dla firmy.
Przyszły doktorant może zaś zwiększyć swoje kompetencje zawodowe i uzyskać wszechstronną wiedzę związaną z prowadzonymi badaniami,. Dzięki udziałowi w projekcie będzie też mógł przygotować rozprawę doktorską pod merytoryczną opieką dwóch promotorów: promotora z Uniwersytetu Ekonomicznego oraz promotora pomocniczego wskazanego przez pracodawcę. Doktorant otrzymuje również, niezależnie od stałego wynagrodzenia, stypendium.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy: olga.rutkowska@ue.wroc.pl