Komunikat nr 5/2020 Rektora w związku z zagrożeniem epidemiologicznym

KOMUNIKAT NR 5/2020
REKTORA UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO WE WROCŁAWIU z dnia 5 marca 2020 r.
w sprawie rekomendacji związanych z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

W związku z rozszerzaniem się obszarów występowania koronawirusa SARS-Cov-2 w krajach europejskich i pojawieniem się pierwszego przypadku zarażenia  w Polsce,  w poczuciu odpowiedzialności za środowisko akademickie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu zapewniam, że w sposób ciągły monitorowana jest sytuacja i na bieżąco podejmowane decyzje w sprawie zapewnienia bezpieczeństwa epidemiologicznego. Na tej podstawie kierownictwo Uczelni podjęło decyzję o:
Jeżeli będzie to konieczne, w kolejnych dniach będą wydawane kolejne komunikaty dotyczące koronawirusa. Władze Uczelni nie wykluczają zawieszenia kolejnych zaplanowanych wcześniej wydarzeń.
4.03.2020 r. Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego wydało rekomendację, z którą należy się zapoznać: https://www.gov.pl/web/nauka/rekomendacja-ministra-nauki-i-szkolnictwa-wyzszego-po-posiedzeniu-zespolu-do-spraw-koordynacji-dzialan-w-systemie-szkolnictwa-wyzszego-i-nauki-w-zwiazku-z-zagrozeniem-wystapienia-covid-19

Prof. dr hab. Andrzej Kaleta