Kształcenie studentów zagranicznych na UEW - wywiad z prof. Bogusławą Drelich-Skulską

Jesteśmy przygotowani do każdego scenariusza kształcenia studentów, również tych z zagranicy zapewnia w Radiu Wrocław Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą, prof. dr hab. Bogusława Drelich-Skulska.

Wśród studentów zagranicznych, którzy wybrali Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, są studenci z Ukrainy, Białorusi, Niemiec, Turcji, Indii i wielu innych krajów.

Posłuchaj

Od początku maja akces na studia zgłosiło już 8 tysięcy kandydatów, w tym 180 studentów z zagranicy. Pomimo trwającej pandemii nasi kandydaci z zagranicy są zainteresowani nie tylko podjęciem kształcenia, również rozpoczęciem swojej kariery zawodowej w Polsce. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu nadal jest chętnie wybieraną uczelnią publiczną.

Posłuchaj

prof._drelich-skulska