Komunikat Rektora w związku z zagrożeniem epidemiologicznym

Komunikat Rektora

W związku z sytuacją epidemiologiczną zakażeń koronawirusem -2019 –nCoV (nowa nazwa SARS-CoV-2) oraz z zaleceniami Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu wstrzymuje do odwołania wszystkie wyjazdy oraz przyjazdy pracowników, doktorantów i studentów do/z Chin i Hongkongu. Decyzja jest obowiązująca do czasu odwołania przez Światową Organizację Zdrowia stanu zagrożenia zdrowia publicznego. Jednocześnie władze Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu nie rekomendują wyjazdów do pozostałych krajów regionu Azji i Pacyfiku i zwracają się z prośbą o rozpatrzenie nowych terminów wyjazdów do tych krajów.