Lektoraty języka angielskiego- informacja dla studentów rozpoczynających studia stacjonarne 2 st.

Na pierwszych zajęciach zostaną Państwo przypisani do zespołów na platformie TEAMS – obecność obowiązkowa.

W czasie tych zajęć studenci, którzy realizowali 1. stopień studiów na innych uczelniach rozwiążą test w celu określenia poziomu zaawansowania, a absolwenci naszej uczelni wypełnią ankietę - na tej podstawie zostaną utworzone grupy językowe. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy zwrócić się z pytaniami do prowadzących ze swoich grup na platformie TEAMS w terminach wyszczególnionych poniżej.
Testy i ankiety dostępne będą na stronie SJO w terminach podanych poniżej po kliknięciu na odpowiedni link.

Po określeniu poziomu, zostaną Państwo przypisani do odpowiedniej grupy. Listy będą umieszczone na stronie SJO najpóźniej do niedzieli 11 października.