Nasze srebrne medalistki Drużynowych Mistrzostw Polski

14 lipca 2020 roku srebrne medalistki Drużynowych Mistrzostw Polski – zawodniczki Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu Katarzyna i Anna Węgrzyn oraz Natalia Bajor uczestniczyły w specjalnej uroczystości uhonorowującej ich sportowe sukcesy.
W wydarzeniu uczestniczyli, m.in. prezydent Miasta Wrocławia – Jacek Sutryk, JM Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego – prof. dr hab.Andrzej Kaleta, wiceprezydent Międzynarodowej Federacji Sportu Akademickiego – Marian Dymalski oraz przedstawiciel Polskiego Związku Tenisa Stołowego – Tadeusz Nowak.

Spotkanie połączone zostało z konferencją prasową, podczas której  przedstawiciele mediów mogli dowiedzieć się o licznych sukcesach zawodniczek naszego Klubu w sezonie 2019 / 2020 oraz o planach na przyszłość.

Serdecznie gratulujemy Paniom tenisistkom.

Zdjęcia: Wojciech Farmas