Wielka Zmiana. czyli jak sobie radzić w czasach Pandemii?

akcja_wielkazmiana_niebieski_2

Od  16.03.2020 Zespół specjalistów Biura Karier  Centrum Współpracy z Biznesem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu  pracuje zdalnie i prowadzi akcję Wielka Zmiana – Jak sobie radzić w czasie pandemii.

W ramach akcji:

Informujemy:
- O tym, że należy przede wszystkim zadbać o podstawowe zasady odpowiedzialnego zachowania w sytuacji zagrożenia wirusem: https://bit.ly/33TW7Dy
- udostępniamy adresy i numery kontaktowe  instytucji pomocowych we Wrocławiu

Konsultujemy:
Doradcy zawodowi prowadzą indywidualne konsultacje on- line  dotyczące sytuacji zawodowej  studentów i absolwentów, aktualnej sytuacji na rynku pracy, przygotowania do rozmów  z pracodawcami, przygotowanie CV, testy kompetencyjne itd.
Aby skorzystać  z konsultacji należy zgłosić się, pisząc  na adres: biurokarier@ue.wroc.pl.  Konsultacje odbywają się za pośrednictwem Skype, Teams, Zoom oraz telefonicznie .

Wspieramy:
Psycholog i coachowie prowadzą indywidualne sesje rozwojowe i terapeutyczne.
Aby skorzystać  z konsultacji należy  napisać na adres: biurokarier@ue.wroc.pl .  Konsultacje odbywają się za pośrednictwem Skype, Teams, Zoom oraz telefonicznie.

Doradzamy:
W ramach 3 kluczowych tematów prezentujemy zestaw użytecznych porad, odpowiadających na pytanie: Jak radzić sobie ze zmianami, które przyniosła epidemia koronawirusa SARS-Cov-2?

Z takich porad skorzystało 116 studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i innych uczelni wrocławskich.

Zapraszamy.