Udział UEW w ratowaniu gospodarki - wywiad z prof. B. Nitą

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu jako wiodąca uczelnia ekonomiczna w regionie i kraju został zaproszony do współpracy przy dolnośląskim pakiecie gospodarczym realizowanym przez Dolnośląski Fundusz Rozwoju.
nita

Pakiet zawiera kompleksowe działania osłonowe, przygotowane dla przedsiębiorców (MŚP) przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego w związku z epidemią
wywołaną wirusem SARS-CoV-2.
W  Pakiet pomocowy, który ogłosił Marszałek Cezary Przybylski, zaangażowane będą  podległe samorządowi województwa instytucje oraz agencje.  Nasz Uniwersytet  będzie pełnić rolę ekspercką i doradczą.

O szczegółach tej współpracy mówił w Radiu Wrocław  profesor Bartłomiej Nita – Prorektor  ds. Finansów i Rozwoju .