Akredytacja ACCA dla programu FiR pierwszego stopnia

Z dumą informujemy, że studia licencjackie na kierunku Finanse i Rachunkowość uzyskały accalogoakredytację ACCA  (the Association of Chartered Certified Accountants).
Wielkie podziękowania za wsparcie procesu, kompletowanie dokumentacji i opracowanie materiałów przekazuję wszystkim wykładowcom akredytowanych przedmiotów oraz Pani Menedżer kierunku dr Magdalenie Broszkiewicz.
Koordynator ds. akredytacji ACCA na kierunku FiR oraz Finance - dr Karolina Daszyńska-Żygadło
acca

ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants) jest największą i najszybciej rozwijającą się międzynarodową organizacją zrzeszającą specjalistów z zakresu finansów i rachunkowości, która oferuje rozpoznawalne na całym świecie kwalifikacje przeznaczone dla osób, które chcą rozwijać swoją karierę w obszarze rachunkowości, finansów i zarządzania.
Celem ACCA jest nie tylko oferowanie najwyższej jakości kwalifikacji z zakresu finansów, ale również dzielenie się wiedzą, promowanie wysokich standardów zawodowych, etycznych i zarządczych oraz wspieranie interesu publicznego. Na świecie organizacja wspiera ponad 200 000 członków oraz ponad 500 000 studentów w 180 krajach. W Polsce zrzeszonych jest 2000 członków, a kolejne 4000 studentów jest na drodze do uzyskania kwalifikacji. ACCA współpracuje z ok. 8500 pracodawców. Wśród nich szczególnie wyróżnia przedsiębiorstwa inwestujące w kapitał ludzki i wspierające rozwój zawodowy swoich pracowników, które otrzymują status ACCA Approved Employer.