Naukowa publikacja ze statusem Highly Cited in Field!

Artykuł naukowy opublikowany w 2016 roku w Wydawnictwie Elsevier właśnie uzyskał 100 cytowań w bazie Web of Science i zaszczytny status publikacji Highly Cited in Field.
Artykuł autorów Daniel Ociński, Irena Jacukowicz-Sobala, Piotr Mazur, Jerzy Raczyk, Elżbieta Kociołek-Balawejder pt. Water treatment residuals containing iron and manganese oxides for arsenic removal from water – Characterization of physicochemical properties and adsorption studies został opublikowany w Chemical Engineering Journal 294 (2016) 210-221 (Wydawnictwo Elsevier).  Praca ta pochodzi z Katedry Technologii Chemicznej na Wydziale Inżynierii Produkcji Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i powstała we współpracy z naukowcami z Uniwersytetu Wrocławskiego (P. Mazur i J. Raczyk).
Artykuł ten w Bazie Web of Science na dzień 12 października ma 100 cytowań;