Deszcz medali dla naszych zawodniczek

Zawodniczki  KU AZS UE przywiozły z IX jubileuszowych Mistrzostw Polski w Tenisie Stołowym  więcej medali niż polscy sportowcy z Olimpiady Zimowej. Rozbiły bank zdobywając 8 na 20 możliwych.

Klasą samą dla siebie okazała się Katarzyna Węgrzyn zdobywając złoto we wszystkich możliwych dyscyplinach.
W finale gry indywidualnej pokonała Natalię Bajor, a w półfinale Annę Węgrzyn. W finale gry podwójnej kobiet, wspólnie z siostrą pokonały zawodniczki MUKS Start Nadarzyn. Brąz do złota dorzuciła Julia Szymczak w parze z Natalią Bogdanowicz z Lidzbarka Warmińskiego.
W grze mieszanej Katarzyna sięgnęła po złoto wspólnie z Maciejem Kubikiem z Działdowa. Drugie miejsce na podium zajęła para Natalia Bajor i Marek Badowski z Grodziska Mazowieckiego, a na najniższym stopniu podium stanęła Anna Węgrzyn i Robert Floras z Polonii Bytom  
Naszym zawodniczkom serdecznie gratulujemy wyników. 

zamknij
Nasza strona korzysta z plików cookies. Zachowamy na Twoim komputerze plik cookie, który umożliwi zbieranie podstawowych informacji o Twojej wizycie.
Przeczytaj jak wyłączyć pliki cookiesRozumiem