Pracownicy archiwum Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu we władzach SAP

30 maja 2022 roku pracownicy Archiwum Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu wzięli udział w walnym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym Członków Stowarzyszenia Archiwistów Polskich Oddział we Wrocławiu. Obrady zostały zwołane w celu przeprowadzenia wyborów do Zarządu i Komisji Rewizyjnej Oddziału SAP we Wrocławiu na kadencję 2022-2027.

W wyniku głosowania do Zarządu została wybrana m.in. Pani Joanna Kustow – kierownik Archiwum Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, natomiast na funkcję sekretarza w Komisji Rewizyjnej wybrano Pana Marcina Pawłowskiego – pracownika Archiwum UEW.
W trakcie zebrania odbyły się również wybory delegatów na XVI Krajowy Zjazd Delegatów SAP w Łodzi. Wrocławski Oddział Stowarzyszenia będzie reprezentować 11 osób, w tym Pani Joanna Kustow i Pan Marcin Pawłowski – pracownicy naszej Uczelni.