Życzenia Rektora UEW z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Szanowni Państwo,

z okazji Dnia Edukacji Narodowej dziękuję Wam serdecznie za Waszą pracę, ogromny trud i zaangażowanie w działania na rzecz naszego Uniwersytetu.

Mamy za sobą trudny czas wdrażania zmian ustrojowych Uczelni, pandemii i niepokojącej sytuacji geopolitycznej. Jestem przekonany, że sprostamy kolejnym wyzwaniom, jakie stawia nam życie. Wspólnie poradzimy sobie ze skutkami szalejącej inflacji i po raz kolejny jako Wspólnota Akademicka zdamy ten wymagający egzamin.

Moi Drodzy, życzę Wam wielu sukcesów zawodowych, wytrwałości i entuzjazmu w przekazywaniu wiedzy, zapału w realizowaniu pasji naukowej i dydaktycznej oraz jak najlepszych warunków do rozwoju. Życzę zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

prof. dr hab. Andrzej Kaleta,
Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu