Dodatkowa rekrutacja do Programu Erasmus+

Drodzy Studenci!

Zapraszamy do wzięcia udziału w dodatkowej rekrutacji do Programu Erasmus+!
Rekrutacja dotyczy wyjazdów na semestr letni roku akademickiego 2022/2023.

Do dnia 04.11.2022 w Biurze Sekcji Mobilności Międzynarodowej (bud. A pok. 27) prosimy składać komplet trzech dokumentów:
  1. Zaświadczenie o średniej ocen ze wszystkich ukończonych semestrów, pobrane z Dziekanatu w wersji papierowej. Na zaświadczeniu należy dopisać numer telefonu do kontaktu.
  2. Wydrukowane i podpisane własnoręcznie Oświadczenie RODO - wzór dostępny TUTAJ.
  3. List motywacyjny w języku polskim, zaadresowany do Sekcji Mobilności Międzynarodowej, ze wskazaniem dwóch konkretnych uczelni, na które chcą Państwo aplikować.
Lista dostępnych miejsc TUTAJ.

Przypominamy, że do dodatkowej rekrutacji mogą przystąpić studenci ze średnią ocen min. 4,0.

Na wymianę w ramach Programu Erasmus+ może wyjechać osoba, która jest co najmniej na 2. roku studiów licencjackich lub 2. semestrze studiów magisterskich uzupełniających/doktoranckich.

Decyduje wysokość średniej ocen a nie kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy!

Sekcja Mobilności Międzynarodowej