„Rachunkowość 2022”: nowa pozycja w serii Debiuty Studenckie

Wydawnictwo Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu z przyjemnością prezentuje nową pozycję w serii Debiuty Studenckie.

Książka „Rachunkowość 2022” pod redakcją dra hab. Michała Biernackiego, prof. UEW i dra hab. Roberta Kowalaka, prof. UEW zawiera artykuły przygotowane przez studentów kierunku Rachunkowość i Controlling.

Poruszane zagadnienia dotyczą trzech obszarów tematycznych: prawa podatkowego, rachunkowości finansowej oraz finansów. Teksty prezentują zainteresowania studentów naszej Uczelni, uwzględniając zarazem program studiów.

Publikacja zawiera omówienia następujących zagadnień:

Lektura wiedzie do wniosku, że rachunkowość jest jedna i nie ma możliwości oddzielenia od siebie prawa bilansowego i prawa podatkowego. Zebrane w publikacji artykuły pokazują znaczący potencjał naukowy studentów, którzy nie boją się zmierzyć z tematami trudnymi, ważnymi i aktualnymi dla praktyki gospodarczej, zwłaszcza w dziedzinach podatków i rachunkowości.

„Rachunkowość 2022” jest dostępna w księgarni Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.
red. s