Zjazd absolwentek i absolwentów UEW - program wydarzenia

Zjazd Absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego we WrocławiuDrogie Absolwentki i Drodzy Absolwenci,

w tym szczególnym roku obchodów jubileuszu 75-lecia Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Stowarzyszenie Absolwentów WSH, WSE, AE i UE we Wrocławiu ma zaszczyt zaprosić Państwa na Zjazd, który odbędzie się 24 września 2022 r. (sobota) w budynku P. Będzie to okazja, aby zobaczyć się, porozmawiać, powspominać, pośmiać się i opowiedzieć o ważnych wydarzeniach z naszego życia, ale również zobaczyć, jak przez ten czas zmieniła się nasza Alma Mater.

W ramach Zjazdu zaplanowane jest też popołudniowe spotkanie towarzyskie w Hotelu Novotel Wrocław Centrum (dawny Hotel Wrocław) przy ul. Powstańców Śląskich 7, które rozpocznie się o godzinie 19.

Uprzejmie prosimy o rozpowszechnienie tej miłej informacji wśród naszych Absolwentów, czyniąc się tym sposobem ambasadorami i propagatorami naszego spotkania, na którym oprócz jubileuszu Uczelni będziemy świętować nasze indywidualne lata ukończenia studiów.

Plan Zjazdu:

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia, podczas którego zostanie wybrany Zarząd Stowarzyszenia.

Wpłaty należy dokonywać na konto bankowe Stowarzyszenia Absolwentów WSH, WSE i AE do 5 września 2022 r. Nr konta: 71 1240 6683 1111 0000 5613 0610.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenia uczestnictwa zarówno w części oficjalnej, jak i popołudniowej na wskazane adresy e-mail lub telefonicznie: