Zaproszenie na ogólnopolską konferencję online na temat odpowiedzialności finansowej JST

Zapraszamy pracowniczki i pracowników oraz studentki i studentów UEW do udziału w IX Ogólnopolskiej Konferencji „Samorząd terytorialny w systemie odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych. Wydatki i zobowiązania w uwarunkowaniach zmiennej stabilności finansów publicznych.”

29 listopada 2022 r. w godzinach 9:00 – 15:30 odbędzie się kolejna edycja konferencji poświęconej odpowiedzialności finansowej jednostek samorządu terytorialnego (JST) w formie online (aplikacja Teams).

Wydarzenie otworzy prof. dr hab. Ewa Stańczyk-Hugiet, Prorektor ds. Badań i Kadry Akademickiej UEW. Sesje poprowadzą m.in. specjalistki i specjaliści w dziedzinie finansów publicznych, przedstawicielki i przedstawiciele jednostek zajmujących się nadzorem finansowym oraz kadra naukowa.

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu będą reprezentować:

Dla pracowniczek, pracowników oraz studentek i studentów UEW udział w wydarzeniu jest bezpłatny — wystarczy się zarejestrować, korzystając z Formularza zgłoszeniowego.

Prosimy o wpisanie w zgłoszeniu afiliacji Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu oraz dodanie adnotacji w uwagach: „Udział bezpłatny — Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu".

Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia: IX Ogólnopolska Konferencja.

Autorka: kk.