Podsumowanie 11. edycji międzynarodowej konferencji Asia-Pacific International Conference

Za nami 11. edycja międzynarodowej konferencji Asia-Pacific International Conference zorganizowana przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu i Asia-Pacific Research Centre przy wsparciu finansowym Ministerstwa Edukacji i Nauki.

9 listopada 2022 r. w budynku Uniwersyteckiego Inkubatora Przedsiębiorczości inQUBE odbyła się międzynarodowa konferencja poświęcona regionowi Azji i Pacyfiku Asia-Pacific International Conference.

W wydarzeniu udział wzięły ekspertki i eksperci z uczelni wyższych z Polski, Wietnamu, Indonezji, Singapuru oraz Korei Południowej, a także Ambasadorowie Japonii i Indonezji oraz przedstawiciel European Economic and Trade Office in Taiwan.

Naszą Uczelnię reprezentowały i reprezentowali: prof. dr. hab. Andrzej Kaleta, Rektor UEW, który wygłosił przemówienie otwierające konferencję, prof. dr hab. Bogusława Drelich-Skulska, Prorektor ds. Akredytacji i Współpracy Międzynarodowej UEW, dr Jarosław Osmolak, dr hab. Artur Klimek, prof. UEWdr Szymon Mazurek, dr Anna H. Jankowiak, prof. UEW oraz dr hab. Sebastian Bobowski, prof. UEW.

Konferencja Asia-Pacific International Conference

Po zakończeniu dwóch sesji akademickich uczestniczki i uczestnicy konferencji mieli okazję wzięcia udziału w warsztatach prowadzonych przez Bartłomieja Więckowskiego z firmy Elsevier, wykorzystujących narzędzie SciVal do wyszukiwania partnerów do międzynarodowych zespołów badawczych i wspólnych publikacji.

Wydarzenie było transmitowane na kanale YouTube Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Dziękujemy za ogromne zainteresowanie konferencją i już teraz zapraszamy na kolejną, 12. edycję Asia-Pacific International Conference.

Autorka: kk.