Zaproszenie na Wirtualne Targi Pracy organizowane przez ACCA

Zapraszamy na Wirtualne Targi Pracy — European Union ACCA Virtual Careers Fair dla obecnych i przyszłych specjalistek i specjalistów z zakresu finansów i rachunkowości.

26 października 2022 r. w godzinach 8:00 – 20:00 odbędą się Wirtualne Targi Pracy organizowane przez ACCA, największą międzynarodową organizację zrzeszającą osoby zajmujące się finansami i rachunkowością, z którą współpracuje ok. 8 500 pracodawców.

European Union ACCA Virtual Careers Fair

Wirtualne Targi Kariery to możliwość udziału w wartościowych i praktycznych sesjach online, a także doskonała okazja do networkingu i poznania wielu potencjalnych pracodawców.

Targi European Union ACCA Virtual Careers Fair odbywają się w formie online przez cały dzień, aby uczestniczki i uczestnicy mogli dołączyć w dogodnym dla siebie momencie z dowolnego miejsca. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Osoby zainteresowane wydarzeniem proszone są o wypełnienie formularza rejestracyjnego, dostępnego na stronie organizatora: Wirtualne Targi Pracy – rejestracja.

O ACCA

ACCA zrzesza ponad 230 000 członków i 530 000 studentów i studentek z całego świata. Organizacja oferuje podnoszenie kwalifikacji zawodowych z zakresu finansów, promuje wysokie standardy pracy i etyki, stawiając sobie za cel dzielenie się wiedzą i wspieranie interesu publicznego.

Więcej o ACAA: accapolska.pl.