Multiplier Event: Wydarzenie upowszechniające rezultaty europejskiego projektu INTEREST - INTEgrated REporting for SMEs Transparency

W środę 29 czerwca 2022 r. w godz. 9:00-13:00 na naszym Uniwersytecie odbędzie się wydarzenie upowszechniające rezultaty europejskiego projektu INTEREST: INTEgrated REporting for SMEs Transparency. Projekt ten jest realizowany od 1 października 2019 w ramach programu ERASMUS+ KA202 „Strategic Partnerships for vocational education and training” przez pracowników naszej Uczelni we współpracy z partnerami z Węgier, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Włoch i Rumunii i instytucjami europejskimi.

Wydarzenie upowszechniające rezultaty projektu jest formą promocji tego, co udało się wypracować przez ponad dwa lata wspólnej pracy. Uzyskane efekty intelektualne obejmują ramy raportowania zintegrowanego dla MŚP, praktyczny przewodnik raportowania zintegrowanego oraz spójny program nauczania dla studentów oraz kadr MŚP.

W naszej Uczelni w pilotażowym kursie „Non-Financial and Integrated Reporting” realizowanym w ramach projektu INTEREST uczestniczyło ponad 250 studentów, którzy w grupach roboczych opracowywali raporty zintegrowane dla MŚP. Podczas spotkania upowszechniającego rezultaty projektu chcemy wyróżnić i nagrodzić najlepsze raporty zintegrowane opracowane przez naszych studentów.

Ponadto w trakcie wydarzenia swoje prelekcje wygłoszą:
  • dr hab. Wiesław Danielak, prof. UZ - Obecna sytuacja małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce a rola kapitału relacyjnego
  • dr hab. Jan Michalak, prof. UŁ - Model biznesu jako kluczowy element raportowania zintegrowanego
Szczegółowy program wydarzenia znajduje się w załączniku.
Zapraszamy wszystkich, którzy zainteresowani są problematyką zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstw, pomiaru dokonań niefinansowych oraz raportowaniem zintegrowanym.
Uczelniany Zespół projektu INTEREST:

dr hab. Joanna Dyczkowska, prof. UEW, dr Tomasz Dyczkowski, dr hab. Bartłomiej Nita, prof. UEW, dr Katarzyna Piotrowska, dr Piotr Oleksyk.

multiplier_event___program_1multiplier_event___program_2multiplier_event___program_3