Święto Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników, studentów i przyjaciół Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na Święto Uczelni.

To wyjątkowe wydarzenie odbędzie 23 maja w CKU Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Rozpoczęcie spotkania o godzinie 11.00.

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu kończy siedemdziesiąt pięć lat. Można by zapytać, czy to dużo dla takiej instytucji? Na pewno dużo dla człowieka, właściwie całe życie. A historia Uniwersytetu jest pisana historiami ludzi, którzy jako studenci tworzyli klimat tego miejsca, oraz dzięki kadrze budującej prestiż naukowy uczelni.

Rocznica jest dobrą okazją do refleksji nad tym, co było, jakie plany udało się zrealizować oraz jak powinien zmieniać się Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, aby spełniał nasze marzenia, dawał odpowiedzi na pytania i wątpliwości nurtujące ludzi w XXI wieku. Korzystamy z okazji na refleksję o rzeczach ważnych i tych mniej znaczących. Chwalimy się naszymi sukcesami naukowymi, nowo otwartymi kierunkami, wieloletnią tradycją.

Przyjęta strategia uczelni do roku 2030 określa przyszłość funkcjonowania uczelni, jej misję i priorytety strategiczne oraz mechanizm implementacji dokumentu. Nasz Uniwersytet będzie definiowany między innymi jako uczelnia biznesu, lider zmian, pepiniera wiedzy eksperckiej. Umocni się jako miejsce badań inspirowanych praktyką, nowoczesna organizacja tworząca atrakcyjne stanowiska pracy.