The 2022 CFA Society Poland Talent Workshop - zaproszenie do udziału

Zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji CFA Society Poland Talent Workshop.

Warsztaty dedykowane są studentkom i studentom oraz profesjonalistkom i profesjonalistom, którzy swoją przyszłość wiążą z rynkiem kapitałowym.

Poza warsztatami w zakresie wyceny i analizy ryzyka uczestniczki i uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję zapoznania się ze szczegółami najbardziej prestiżowego certyfikatu w zakresie finansów i międzynarodowego konkursu CFA Research Challenge.

Jednym z prelegentów będzie prof. dr hab. Krzysztof Jajuga, Kierownik Katedry Inwestycji Finansowych i Zarządzania Ryzykiem na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz Prezes Zarządu CFA Society Poland.

Warsztaty odbędą się w formie online 25 listopada 2022 r w godzinach 11:00 – 17:00.

Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja za pośrednictwem formularza: Zgłoszenia na Warsztaty.

Szczegółowy plan CFA Society Poland Talent Workshop 2022 dostępny jest na stronie organizatorów: www.cfapoland.org/wydarzenia.

Autorka: kk.