Nauka i dydaktyka: premiera pierwszego odcinka cyklu Śniadanie z Nauką

Zapraszamy do obejrzenia premierowego odcinka cyklu spotkań „Śniadanie z nauką” poświęconego relacji nauki i dydaktyki.

Zgodnie z zapowiedzią na oficjalnym kanale UEW na YouTube pojawił się pierwszy odcinek wyjątkowego cyklu spotkań „Śniadanie z nauką”.

Czy dydaktyka może przeszkodzić w prowadzeniu projektów naukowych? Jak znaleźć czas na badania i zajęcia dydaktyczne? Czy i dlaczego warto połączyć obie aktywności? Jakie są oczekiwania studentek i studentów w tym obszarze?

Na te pytania odpowiedzą prowadząca spotkanie dr hab. prof. Ewa Stańczyk-Hugiet, Prorektor ds. Badań i Kadry Akademickiej oraz przedstawicielka i przedstawiciele kadry akademickiej UEW dr Agnieszka Piekara z Katedry Inżynierii Bioprocesowej, dr Jakub Sukiennik z Katedry Mikroekonomii i Ekonomii Instytucjonalnej i dr Piotr Wanicki z Katedry Rachunkowości Sprawozdawczej i Analizy Finansowej w rozmowie o związkach między nauką a kształceniem.

Zachęcamy także do śledzenia kanału UEW na platformie YouTube.

Autorka: kk.