Program Executive MBA UEW otrzymał kolejną akredytacją AMBA

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu po raz kolejny wśród elitarnego grona uczelni wyższych z wyróżnieniem AMBA, do których należą m.in. London Business School, Oxford Brookes University Business School czy Copenhagen Business School.

Z dumą informujemy, iż Program Executive MBA (wariant polskojęzyczny i międzynarodowy) po raz drugi otrzymał najstarszą i najbardziej prestiżową akredytację AMBA, tym razem na maksymalny możliwy termin, czyli na okres 5 lat.

amba-logo-acc-blackWyróżnienie przyznawane jest przez The Association of MBA’s (AMBA) - ogólnoświatowe stowarzyszenie, będące niekwestionowanym autorytetem w zakresie kształcenia podyplomowego w dziedzinie zarządzania. Akredytacja AMBA to międzynarodowy standard dla wszystkich programów MBA. Obecnie Stowarzyszenie akredytuje programy dwóch procent najlepszych szkół biznesu w ponad 70 krajach, dlatego wyróżnieniem może pochwalić się niespełna 300 szkół biznesowych na całym świecie.

Pierwsza akredytacja dla Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu została przyznana w 2019 roku, a prace związane z przygotowaniem Uczelni do otrzymania certyfikatu rozpoczęły się już w 2017 roku. Fakt ten potwierdza rangę wyróżnienia, a kolejna, długoterminowa akredytacja cieszy jeszcze bardziej.

Na ten niekwestionowany sukces Programu Executive MBA, jak i całej Uczelni składa się długotrwała praca wielu osób, które na przestrzeni lat dokładały wszelkich starań, by utrzymać poziom kształcenia na najwyższym poziomie.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym i gratulujemy kolejnego sukcesu!