BIPS: start rekrutacji do 6. edycji

slider_bips

10 października Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu rozpoczyna nabór kandydatów do szóstej edycji BIPS. Rekrutacja trwa do końca miesiąca.

Jak najlepiej wykorzystać czas studiów? To proste – skorzystać z BIPS! Biznesowy Indywidualny Program Studiów trwa rok (styczeń-grudzień 2023). W tym czasie studenci zdobywają doświadczenie pod okiem tutora akademickiego i doświadczonego mentora-praktyka. Program jest skierowany do studentów wszystkich kierunków stacjonarnych 2. roku studiów licencjackich i 1. roku studiów magisterskich.

BIPS to nie program nauczania. BIPS to program uczenia się!.

Dream Job, Dream Life, Dream Place.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej w serwisie BIPS. Zapraszamy również do udziału w wydarzeniu na Facebooku.