Crowdfunding – 4.0 – kierunki rozwoju i wyzwania przyszłości​

Zapraszamy do udziału w konferencji naukowo – biznesowej, poświęconej zagadnieniu crowdfundingu.

18 listopada 2022 r. w Warszawie odbędzie się konferencja „Crowdfunding – 4.0 – kierunki rozwoju i wyzwania przyszłości” organizowana przez Kolegium Gospodarki Światowej we współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu i Politechniką Warszawską. Community partnerem wydarzenia jest inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości.

Konferencja ma na celu połączenie nauki i biznesu zgodnie z założeniami crowd wisdom (mądrość tłumu), poprzez stworzenie przestrzeni do wymiany myśli między przedstawicielkami i przedstawicielami różnych grup korzystających lub planujących korzystanie z crowdfundingu.

Konferencja crowdfounding_4_0 - kierunki rozwoju i wyzwania przyszłości

W programie wydarzenia przewidziano wystąpienia osób ze świata nauki, sesję success story – podczas której przedstawiciele wybranych firmy podzielą się swoimi doświadczeniami, sesję dla crowdfundingu donacyjnego oraz dyskusje reprezentantów i reprezentantek platform i instytucji finansowych.

Jednym z prelegentów i członkiem Komitetu Naukowego Konferencji jest dr Artur A. Trzebiński z Katedry Bankowości UEW, który przybliży historię crowdfundingu w wystąpieniu pt. „10 lat crowdfundingu udziałowego w Polsce”.

Udział w Konferencji jest bezpłatny. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja za pośrednictwem tego Formularza.

Więcej informacji oraz agenda dostępne są na stronie: Crowdfunding 4.0.

Autorka: kk.