Kolejny sukces sportowy naszych studentek

W dniach 22-24.04.2022 w Gdańsku odbyły się finały Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie stołowym. Z wielką dumą chcemy poinformować, że zespół naszych studentek obronił tytuł MISTRZA POLSKI. Do obrony złotego medalu przyczyniły się Anna Węgrzyn (II rok Zarzadzania), Katarzyna Węgrzyn (II rok Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze), Julia Szymczak (III rok Finanse i Rachunkowość) oraz Milena Chrabąszcz (I rok Inżynieria Produkcji).
Drużyna naszej Uczelni pokonała kolejno zespoły: Wojskowej Akademii Technicznej  3:0, Politechniki Śląskiej Gliwice 3:1, AWF Kraków 3:0, Uniwersytetu Jagiellońskiego 3:0 i w finale Uniwersytetu Warszawskiego 3:1.
Trenerem zespołu jest mgr Tomasz Dąbrowski.
Gratulujemy zawodniczkom i trenerowi.

img20220424152632
img20220424152735