Studencki Program Stypendialny - nabór do kolejnej edycji

Zapraszamy do udziału w Studenckim Programie Stypendialnym, dedykowanym laureatom i laureatkom olimpiad i konkursów oraz studentkom i studentom wyjeżdżającym na zagraniczne uczelnie.

Biuro Współpracy z Uczelniami Wyższymi i Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu zachęcają do składania wniosków w ramach kolejnej edycji Studenckiego Programu Stypendialnego, realizowanego przez Miasto Wrocław i Wrocławskie Centrum Akademickie.

Studencki Program Stypendialny we Wrocławiu działa już od kilku lat. Środki finansowe na jego realizację zapewnia Gmina Wrocław z inicjatywy Prezydenta Miasta. Stypendium wynosi 1000 zł miesięcznie i może być pobierane przez 9 miesięcy.

Zgodnie z Uchwałą Rady Miejskiej Wrocławia (Uchwałą nr XLII/1089/21 Rady Miejskiej Wrocławia z dnia 8 lipca 2021 r.) o stypendium w ramach Programu mogą ubiegać się:

Aplikacje należy składać za pomocą dedykowanej aplikacji: SPS – logowanie.

Po więcej informacji na temat Programu zapraszamy na stronę Wrocławskiego Centrum Akademickiego: Studencki Program Stypendialny.